0 1115
Українська письменниця нецензурно облаяла міністра освіти Лілію Гриневич за пропагандистський підручник Вересень 12th, 2018 Юлія Осіння

Українська письменниця, борець за українську мову Лариса Ніцой нецензурно облаяла міністра освіти Лілію Гриневич через скандал з пропагандистськими підручниками з російської мови в українських школах. Інформує УНІАН.

Крім того, вона заявила, що буде ініціювати її відставку.

Зокрема, Ніцой зайнялася підготовкою листів зі скаргами в Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру, про що повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Вона також уточнила, що не обмежиться подачею скарг в СБУ і ГПУ і попросила народних депутатів України негайно ініціювати зняття Гриневич з посади через те, що, за словами Ніцой, міністр є “кремлівською консервою”.

Сама міністр поки ніяк не відреагувала на скандал. Як повідомляв УНІАН, першими на прокремлівські підручники з російської мови поскаржилися в Олександрівській школі Лиманського району Одеської області. Так, людей обурило, що на сторінках видання двоголового орла називають символом величі та застереженням про те, що “з Росією воювати небезпечно”. Крім того, в книзі дітям нав’язують думку про спорідненість української та російської мов.

Не вибираю слів. Ірпінське управління освіти – це розсадник ригів і сепарні, які чекають повернення своїх. Так кажуть…

Опубліковано Ларисою Ніцой Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *