0 4733
В Уманському НУС змагалися за звання найкращого козацького куреня Жовтень 18th, 2018 Юлія Осіння

В Уманському національному університеті садівництва колоритно відсвяткували День захисника України та День українського козацтва.

З ініціативи ради студентського самоврядування університету було проведено традиційно спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави», участь у яких взяли шість команд – куренів, що представляли факультети закладу вищої освіти.

У програмі змагань були всілякі веселі завдання на перевірку сили, вправності, майстерності володіння літературним словом і навіть здорового апетиту.

Гарний настрій усіх присутніх підтримували яскраві виступи творчих колективів центру культури та виховання студентів університету.

У результаті напруженої та запеклої боротьби перемогу у цьогорічному конкурсі «Козацькі забави» здобула команда «Сокіл» факультету агрономії; друге місце дісталося «Богатирям на Русі» (факультет лісового і садово-паркового господарства), а третє виборола команда «Патріот» інженерно-технологічного факультету. Призи глядацьких симпатій отримали команди «Українські отамани» – четверте місце (факультет менеджменту), «Козацька воля» – п’яте місце (факультет економіки і підприємництва) та «Відважні козаки» – шосте місце (факультет лісового і садово-паркового господарства).

Вітаємо переможців з нагородами, а всіх учасників – з перемогою сили духу над буденністю та завзяття над інертністю та байдужістю!

 

За матеріалами прес-центру уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *