0 854
Аспіранти з КНР отримали посвідчення у Сумському НАУ Жовтень 22nd, 2018 Юлія Осіння

19 жовтня в Сумському національному аграрному університеті відбулася особлива подія. 24 аспіранти з Китайської Народної Республіки, які приїхали на навчання до університету, отримали посвідчення та пам’ятні подарунки від міського голови Олександра Лисенка та ректора університету Володимира Ладики.

Іноземні аспіранти виявили бажання навчатися на п’яти факультетах: економіки і менеджменту, агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, харчових технологій, а також на інженерно-технологічному факультеті. Уже з понеділка аспіранти розпочнуть роботу над своїми дослідженнями в аудиторіях та лабораторіях Сумського НАУ. Всім аспірантам призначено наукових керівників з числа провідних професорів. Крім того, кожен з них матиме куратора наукових досліджень в Хенанському університеті, де буде проводитись основна робота над дисертаціями.

Вітаючи нових аспірантів, Володимир Ладика повідомив, що наші стосунки з містом Сіньсян стануть ближчими вже з наступного тижня. Адже міський голова відвідає це місто з офіційним візитом та підпише угоду про побратимство.

За інформацією СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *