0 360
Черга в дитсадки столиці зменшилася у 5 разів Листопад 7th, 2018 Юлія Осіння

«На сьогодні в місті Києві ми створили більше 15 тисяч додаткових місць для дошкільнят», – сказала в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Ганна Старостенко, голова Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

«Це і будівництво нових садочків, і відновлення роботи тих, які тривалий час не працювали, і відкриття додаткових груп у садочках, де є така можливість», – розповіла вона.

«Адже не секрет, що ще зовсім недавно у деяких садочках працювало лише одне крило, певні приміщення здавалися в оренду», – додала Ганна Старостенко.

«На сьогодні у нас навіть цей потенціал вичерпався – ті вільні приміщення, які використовувалися не за цільовим призначенням ми майже стовідсотково опрацювали: зроблений капітальний ремонт і відновлена робота груп», – розповіла вона.

Anna Starostenko в ефірі ТРК "Київ" від 05.11.2018 про те, чим живе дошкільна освіта столиці, як рухається електронна черга у садочках, що нового чекає на дошкільнят та їх батьків наступного року.Джерело: https://bit.ly/2Qnsv9Z

Опубліковано Департамент освіти і науки Києва Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *