0 617
Гідне завершення українсько-румунського проекту Листопад 28th, 2018 Юлія Осіння

На підставі міждержавних угод та за ініціативи ректорів Ізмаїльського державного гуманітарного університету (проф. Кічук Я.) та Галацького державного університету «Нижній Дунай» («Dunǎrea de Jos») (проф. Бирсан Ю.) упродовж червня – листопада 2018 р. на базі румунського вишу реалізовувався проект «Інтернаціоналізація програм вищих навчальних закладів Румунії та України: питання академічної мобільності»  за фінансової підтримки Міністерства румун звідусіль.

У рамках проекту відбувалися двосторонні зустрічі українських і румунських студентів та викладачів. Вони мали змогу ознайомитися з передовим досвідом та новітніми розробками в методиці навчання у вищій школі Румунії та України; відвідати лекції та практичні заняття знаних викладачів університетів-партнерів; здійснити незабутні й цікаві подорожі історичними місцями двох країн.

З 18 по 20 листопада 2018 року, на заключному етапі роботи, Румунію відвідали 12 студентів та представники науково-педагогічного колективу Ізмаїльського університету. На урочистому засіданні, присвяченому завершенню проекту, виступили: ректор Галацького університету «Dunǎrea de Jos» доктор інженерних наук, проф. Юліан Бирсан; декан факультету  гуманітарних, економічних та інженерних наук Ніколає Діакону; модератор проекту з румунської сторони Джина Нікула – заступник декана факультету гуманітарних, економічних та інженерних наук. Від української сторони до присутніх звернулися перший проректор ІДГУ доц.  Наталія Кольцун; проректор з наукової роботи проф. Лілія Циганенко; викладач кафедри романо-германських мов і перекладу доц. Поліна Кісеолар.

Цікаві та перспективні пропозиції  програми «Еразмус» – це реальне підґрунтя для подальшої співпраці між українськими та європейськими університетами.

Інформація Ізмаїльського державного гуманітарного університету

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *