0 2746
Відбулася учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО Грудень 3rd, 2018 Юлія Осіння

 29 листопада 2018 року  в актовій залі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №165 Голосіївського району міста Києва  відбулася Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Видатні місця та культурні спадщини ЮНЕСКО в країнах Європи», присвячена проголошенню 2018 року Роком культурної спадщини в Європі та Роком охорони культурної спадщини в Україні.

Учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Видатні місця та культурні спадщини ЮНЕСКО в країнах Європи»

Мета конференції –ознайомлення учнів із видатними місцями та об’єктами культурної спадщини ЮНЕСКО в країнах Європи, виховання особистості на засадах патріотизму, любові до рідного краю, активної громадянської позиції та особистої відповідальності за культурне надбання та культурні цінності  країни.

Конференція відбулася за підтримки Координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО Міністерства освіти і науки України,  Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управління освіти  Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та партнера Київського національного університету культури та мистецтв.

У пленарній частині заходу виступили  почесні гості та представники шкіл щодо об’єктів культурної спадщини та стану охорони культурної спадщини в Україні та в країнах Європи. Родзинкою стали майстер-класи. Учасники конференції познайомилися з народним танцем Греції –  сиртакі, виготовляли емблеми конференції – метеликів із символом ЮНЕСКО на крильцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *