0 1266
Танцювальний колектив «Фаворит» представляв свою творчість на фестивалі «Крок до мрії 2018» Грудень 21st, 2018 Юлія Осіння

Щорічно до дня Святого Миколая громадська організація «Розвиток. Розвиток» проводить у Вінниці фестиваль творчості й таланту «Крок до мрії», який стартував у 2011 році. За цей час фестиваль у своїх масштабах переріс у соціально-благодійну акцію.  

З 15 по 16 грудня у місті  Вінниці ввосьме пройшов фестиваль творчості «Крок до мрії 2018», який зібрав на одній сцені близько пів тисячі талановитих дітей. Учасники з різних міст України демонстрували свої вокальні таланти, з хореографії, циркового мистецтва, декларування віршів, різноманітність яскравих сценічних костюмів, оригінальних номерів, які не залишили байдужим жодного, хто відвідав це яскраве, грандіозне свято мистецтв.

Основною метою фестивалю є підтримка кожної талановитої дитини, не розмежовуючи діток за особливістю та потребами. Діти та молодь, незалежно від віку, могли  продемонструвати свої здібності на професійній сцені та отримати нові знання, досвід, оцінку висококваліфікованого журі.

Учасники демонстрували таланти в номінаціях: хoреoгрaфію, вoкaл, a тaкoж у різних стилях тa жaнрaх, серед яких: нaрoдні, сучaсні тa східні тaнці, кoмедійнo-пaрoдійне шoу, гімнaстичнoму шoу, пoкaз мoд, деклaрувaння віршів, aкрoбaтичне тa силoве шoу, твoрчу мaйстерність, нaрoдні тa сучaсні пісні.

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли народні та заслужені артисти України, зірки естради, педагоги, провідні фахівці в області культури, дитячої та юнацької творчості, хореографії.

У конкурсі взяв участь відомий у Переяславі-Хмельницькому і за його межами танцювальний колектив «Фаворит», керівником якого є студентка фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Анна Танана.  Танцювальний колектив представляв сучасні жанри хореографії. Перше місце серед даної вікової категорії зайняв сучасний танець – «Подих моря»,  друге місце – «Малі бешкетники», «Сила в тобі»; третє місце – «Кружева» і «Намалюю тобі зорі».

Кожен із учасників отримав цінні подарунки та дипломи, нагороди, а також неймовірну кількість позитивних вражень та емоцій.

Щиро вітаємо хореографічний колектив «Фаворит» і художнього керівника Анну Танану з гідною перемогою та зичимо подальших творчих злетів. Знай наших!

Ольга Науменко

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *