0 1349
Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі Грудень 27th, 2018 Погорєлов Дмитро

Доброю традицією стало у Львівському кооперативному коледжі економіки і права – «Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі» , що були ініційовані директором коледжу Наталією Зубко   та проведені за підтримки об’єднаного профкому коледжу та правління Львівської облспоживспілки. Ведучими були  Ірина Москалюк та  Олена Маньків.

bmd

Вітали свій колектив директор коледжу, заступники директора, голова профкому, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі та інші. Музичний супровід – Роман Голиш, Михайло Бакус та викладацький хор  кооперативного коледжу економіки і права – «Галичаночка». Розігрували  сценки під керівництвом Лесі Мастикаш .

В холі коледжу гостей святкової події зустрічали яскраво прикрашені композиції присвячені новорічним та різдвяним святам. На поріг приходить 2019 рік – Рік Жовтої Земляної Свині.  І все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!», і в душі оживає казка. Проходять роки, а та дивна казка залишається з нами на все життя. Нехай ваше життя стане справжньою Казкою !  Віримо ,що Новий 2019 рік подарує кожному з нас тільки позитив, що все погане піде і ніколи вже  не повернеться!

 

Тож нехай нам Рік свині, щирі українці,

Принесе і радість й втіху по самії вінці,

Хай іде зло з України, скажем усім: «Годі!

Годі бити та стріляти ворогам на Сході!»

Хай живе в добрі й любові кожная родина,

Хай у мирі стане жити рідна Україна!

 

Хочеться щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на новорічній сцені, щоб кожен поніс додому світло та радість цього свята і поділився з рідними, щоб чудові зимові свята наповнили наші серця світлою радістю, оптимізмом і любов’ю.  Бажаємо всім щастя, натхнення у праці та навчанні , віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, миру, добра, здоров’я, і ці почуття не залишали нас протягом усього 2019 року! Від щирого серця ми вдячні нашим військовим за те, що чисте небо. Бажаємо їм щастя, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай у всьому їх супроводжує успіх!

Всім нам щасливого Нового року і веселого Різдва Христового!

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *