0 455
Студент ЗНУ Тарас Мальченко – бронзовий призер турніру Fujairah Open G-1 із тхеквондо Лютий 6th, 2019 Юлія Осіння

Із першого по третє лютого в місті Фуджейра (Об’єднані Арабські Емірати) пройшов міжнародний рейтинговий турнір Fujairah Open G-1 із тхеквондо. У змаганнях взяли участь 900 спортсменів з усього світу. Україну на престижному спортивному змаганні вдало представив студент другого курсу юридичного факультету Запорізького національного університету Тарас Мальченко. Спортсмен виграв бронзову нагороду. На своєму шляху до перемоги студент ЗНУ виграв 3 поєдинки й у півфіналі програв чемпіону турніру на 7 балів.

За словами Тараса Мальченка, срібну медаль йому вдалось вибороти завдяки витривалості, впевненості у собі, удачі, старанній і професійній підготовці з тренером Андрієм Яковлевим.

Для довідки

Студент 2 курсу юридичного факультету ЗНУ Тарас Мальченко – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді (до 21 років) із тхеквондо: чемпіонату у Варшаві (Польща),який зібрав більше 700 найсильніших молодих спортсменів – чемпіонів своїх країн. Також, свого часу, у болгарському місті Софія він посів 2 місце Міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо “Sofia Open”, у якому взяли участь близько тисячі спортсменів із різних країн Африки, Азії, Європи.

Спортсмен брав участь у Міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо “Spanish Open”, який проходив у м. Аліканте (Іспанія) й отримав срібну медаль у ваговій категорії 54 кілограми серед дорослих. Тарас Мальченко – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий переможець і призер міжнародних турнірів і чемпіонатів України.