0 495
Уряд виділив ще 10 мильйонів гривень на добудову нового корпусу Острозької академії Березень 4th, 2019 Юлія Осіння

Уряд додатково виділив 10 млн грн на добудову нового корпусу Національного університету «Острозька академія». Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування зі студентами та викладачами Академії у межах міжнародної дискусійної платформи «Острог Forum 2019»  1 березня 2019 року. Він відвідав заклад разом з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

 

Будівництво нового корпусу було призупинено з середини 1990-х, але за останні 2 роки за підтримки Уряду активно відновлене знову. 2017-го на добудову виділили 15 млн грн, торік – вже 60 млн і цьогоріч ще 10.

Виступаючи на форумі, Володимир Гройсман зазначив:

«Якщо проаналізувати нашу історію, то ми мали дуже багато випробувань і складних часів, поряд з якими були й великі можливості, які, на превеликий жаль, не завжди використовували. Для нас має стати національною ідеєю – побудувати успішну, заможну, сильну державу».

За словами Прем’єр-міністра, добробут країни великою мірою залежить від якості освіти, тому він вважає виправданими використання нових підходів до освітньої системи – від дитячих садочків до вищої школи.

Своєю чергою Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відзначила актуальність тематики «Острог Forum-2019», а саме взаємодію економіки та освіти як базову складову національної безпеки України:

«Останній звіт Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 2015 року продемонстрував, що є чітка, абсолютно пропорційна кореляція між темпом економічного зростання і якістю системи освіти. Сінгапур має систему шкільної освіти №1, адже має високо розвинену економіку. Естонія, ближча до нас країна, у цьому рейтингу на сьомому місці, сусідня Польща – на 11-му, Україна зараз – на 37-му. Але я впевнена, що ми будемо йти вперед, адже ми здійснюємо дуже важливі реформи, зокрема освіти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *