0 7030
Батьки, які віддають свою дитину на гуртки, отримали право на часткову компенсацію, – Володимир Гройсман Березень 11th, 2019 Юлія Осіння

 Уряд запровадив програму компенсації сплачених податків для тих батьків, які віддають свою дитину на гуртки, у дитячі садки та інші програми навчання. Відповідні податкові пільги почали діяти в Україні з 1 січня 2019 року.

«А з 1 січня 2019 року ті батьки, які займаються розвитком дитини, мають право на податкові пільги на гуртки, дитячі садки та інші програми навчання», — повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зазначається, що розмір податкової пільги може скласти близько 18% від суми сплачених податків на доходи. Водночас для того, аби таку знижку отримати, батькам необхідно укласти офіційний договір з таким закладом освіти, де буде вказано осіб, які надають такі освітні послуги, вартість цих послуг та термін навчання.

👨‍👩‍👧‍👦 Для мене велике значення мають сімейні цінності. Я хочу, щоб українські родини були міцними, люди жили в якісних…

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 4 березня 2019 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *