0 1433
За нове життя у ПУЕТі змагалася творча молодь Полтавщини Березень 19th, 2019 Юлія Осіння

Полтавський університет економіки і торгівлі завжди відкритий до суспільних проектів, особливо для тих, що піклуються про молодь, майбутнє країни. Багаторазово університет ставав платформою для багатьох цікавих  соціально-культурних заходів. Нещодавно на його базі відбувся V Всеукраїнський конкурс-фестиваль учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя», присвячений Лесі Українці. Сердечно привітав юні обдарування з початком очних змагань ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, доктор історичних наук, професор Олексій Олексійович Нестуля.

Цього дня по-особливому вирувало життя у стінах університету, адже з різних куточків регіону до нього з’їхалось чимало творчих та натхненних юних обдарувань продемонструвати свої таланти. За інформацією організаторів заходу, на Регіональний (Полтавський) етап змагання зареєструвалося понад півтори тисячі учасників із майже всіх районів та містечок Полтавщини. Особливо активними були учні та студенти Полтави й Полтавського району, Кобеляцького, Решетилівського, Шишацького, Великобагачанського, Лубенського районів, міст Гадяча, Миргорода, Гребінки. Тільки в очній частині в Полтаві одночасно змагалися 528 конкурсантів.

Нагородження переможців Регіонального змагання проходило у номінаціях «твір», «науково-пошукова робота», «аудіовізуальний твір», «малюнок». Цього ж дня відбулося і відкрите учнівсько-студентське змагання з декламування, інсценувань, малюнку та вокалу. Були відзначені дипломами I ступеня — 51 переможець, відповідно II ступеня — 76, III ступеня — 68, подяками — 50 найкращих.

Роботи учасників змагання оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, художники, журналісти, актори, науковці, громадські діячі Полтавщини та України.

Паралельно журі конкурсу переглядало та оцінювало роботи (а їх було більше 4 тисяч!), що надійшли із 24 областей України, Криму, Італії, Молдови, Грузії, Норвегії та Росії.

Кожен конкурсант отримав сертифікат учасника та цікаву книгу, а переможці, крім дипломів і книг, наступного дня були нагороджені ще й поїздкою до Гадяцького історико-краєзнавчого музею, де ознайомилися з історією роду Драгоманових та традиційно продекламували вірші, заспівали пісні в музейній кімнаті Лесі Українки, відвідали будинок, де проживала її родина.

Варто відзначити, що фестиваль пройшов на високому рівні завдяки активній роботі оргкомітету конкурсу, до якого входили заслужений учитель України Тетяна Миколаївна Захарова та заступник декана факультету товарознавства торгівлі й маркетингу, кандидат економічних наук Ольга Дмитрівна Стефанюк.

21

За результатами відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!» окремі переможці будуть запрошені 6 квітня до Чернівців для участі в гала-концерті та нагородження.

За інформацією прес-служби вишу

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *