0 518
Перемога студентських проектів команди ПУЕТ у конкурсі міськради Квітень 2nd, 2019 Юлія Осіння

На виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому провело конкурс проектів спільних заходів із дитячими, молодіжними громадськими організаціями, студентською радою м. Полтава, органами студентського самоврядування закладів вищої освіти на 2019 рік. З-поміж 23 учасників, які виявили бажання брати участь у конкурсі, нещодавно визначили переможців.

– Серед запропонованих проектів такі, що стосуються підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя, формування та підвищення рівня правової освіти і культури, підтримки і розвитку творчого, інтелектуального потенціалу дітей, молоді, в тому числі, молоді з особливими потребами, організації змістовного молодіжного дозвілля – наголосила на цьому на початку засідання Голова конкурсної комісії, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому м. Полтава Олена Бабенко.

Обсяг бюджетного фінансування на реалізацію проектів спільних заходів управління та дитячих, молодіжних громадських організацій, їх спілок, Студентської ради м. Полтава, органів студентського самоврядування закладів вищої освіти складає 300 тисяч гривень.

Серед 21 відібраного  почесним журі проекту перемогли два студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі:

Workshop «StudGo Leaders». Проект спрямований на розвиток лідерських якостей серед студентської молоді нашого міста, що сприятиме підвищенню її функціональної активності та ефективному функціонуванню, а також умінню працювати в команді та вирішувати актуальні проблеми молоді.

Фестиваль соціальної реклами «Feel the world». Актуальність проекту полягає у підвищенні загальної культури студентської та учнівської молоді, формуванні власного погляду на соціальні проблеми молодого покоління, розумінні та правильному трактуванні сучасних проблем українського суспільства.

– Тут зібралися дійсно активні, креативні, творчі люди, ті хто хоче жити в Полтаві, яка розвивається. Переконана, кожен з представлених проектів – вартий уваги та того, щоби бути реалізованим. Бажаю, щоби перемогли кращі з кращих.

Тож побажаємо й надалі впевнено втілювати свої мрії! Мрійте про велике! Dream big!

 

Інформує прес-служба ПУЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *