0 366
Студентів ЛККЕіП вчили надавати домедичну допомогу Травень 24th, 2019 Юлія Осіння

Доброю традицією стало проведення практичних занять за межами навчального закладу. Цей раз не став випадком, за підтримки адміністрації ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» викладач дисципліни «Основи медико-санітарної підготовки», Людмила Плугіна разом зі студентами  взяли участь в другому семінарі-тренінгу «Надання першої домедичної допомоги», який відбувся на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

Мета заняття – популяризація і поширення знань та вмінь з надання першої домедичної допомоги, виховувати активну громадянську позицію, гуманізм тощо.

Семінар-тренінг проводили лікар медицини невідкладних станів Марія Блажівська та викладач невідкладної медичної допомоги дитячої реанімації та анесезіології Мар’яна Солодовська-Кольцова.

Учасників тренінгу ознайомили із законодавчою базою та основними принципами охорони здоров’я людини в Україні, рятувальним ланцюжком дій при раптовій зупинці серця, з алгоритмом надання домедичної допомоги реанімування дорослих і дітей, з основними правилами та порядком проведення реанімації тощо.

На манекенах студенти проводили непрямий масаж серця, як спосіб відновлення діяльності серцево-судинної системи, вдосконалювали методику його виконання, ознайомились із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятору тощо.

По завершенні семінару-тренінгу студенти та викладач коледжу отримали Сертифікати.

Адміністрація коледжу, викладач та студенти висловлюють вдячність адміністрації Львівського медичного коледжу післядипломної освіти за можливість взяти участь у семінарі-тренінгу з надання першої домедичної допомоги, а лікарю медицини невідкладних станів Марії Блажівській та викладачу невідкладної медичної допомоги дитячої реанімації та анесезіології Мар’яні Солодовській-Кольцовій – за надані знання.

Як зауважив студент групи ПВ(н)-18 «… що в умовах військових дій такі заняття просто необхідні і він хоче піти на курси  Домедичної допомоги в умовах бойових дій (тактична медицина)  і радів з того, що в усіх його одногрупників вийшло спасти життя, хоча воно було на манекені..»

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *