0 535
Молодіжна збірна України стала чемпіоном світу з футболу Червень 21st, 2019 Сероклин Алексей

Збірна України вперше  завоювала титул чемпіона світу з футболу серед молодіжних команд. У фінальному поєдинку “синьо-жовті” обіграли збірну Південної Кореї – 3:1.

Цього року чемпіонат світу приймала Польща. Саме там, 15 липня збірна України вперше в своїй історії виграла цей трофей.

Молоді футболісти, віком до 20 років, незважаючи на всі труднощі і проблеми зі складом команди, змогли здобути таку важливу для нашої країни фінальну перемогу. І цим лише підтвердили, що не дарма на стадії пів фіналу вони змогли пройти таку імениту команду як збірну Італії.

У фінальному матчі гравці продемонстрували свій характер: на п’ятій хвилині збірна Південної Кореї вийшла вперед, коли Лі Кан Ін реалізував пенальті. Але ще до кінця першого тайму українці зрівняли рахунок. Гол на 34-й  та 52 хвилинах забив Владислав Супряга. На 89-й хвилині гол корейцям забив Георгій Цітаішвілі.

Дуже радує, що у нас є такі цілеспрямовані молоді хлопці. Як зазначав відомий тренер Валерій Лобановський: “Успіх – це 1% таланту і 99% праці. ” Ці молоді футболісти – свідчення того, що Україна зможе все”.

Кращим голкіпером турніру визнано Андрія Луніна, та відразу 5 гравців зібрної України потрапили до символічної збірної всього турніру.

Олексій Сероклін для Освітнього порталу «Педагогічна преса»