10 18163
Пробне ЗНО відмінили. Постанова уряду. Червень 14th, 2020 Педагогічна Преса

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року».

Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені 12 червня і оприлюднені на сайті Урядового порталу.

Відповідно до затверджених змін, пробне ЗНО виключено із переліку заходів, проведення яких дозволено у період карантину (у підпункті 4 пункту 3 постанови №392 виключено слово «пробне») .

Виходячи з цього, на період дії карантину, який триватиме до 22 червня, буде заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Як відомо, дві сесії пробного ЗНО мали бути проведені 15 та 17 червня 2020 року.

МОН пропонує пройти пробне ЗНО онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Якщо я відмовляюся від онлайн проходження пробного ЗНО? Умови проведення були інші! Аудіювання в класі і в іншому вигляді різняться! Давайте і основну сесію проведем онлайн за 2 доби! Всі отримають по 200 балів! Умови проведення були інші коли платили кошти! Важливо було саме аудіювання!!!!

  2. Когда же страной перестанут руководить клоуны и перестанут издеваться над гражданами нашей Украины? Как будто бы полигон для испытаний. Жалко просто детей и их родителей. Денег никто не вернет, даже не сомневайтесь. А сделать основное ЗНО онлайн, или вообще его отменить в этом году ума не хватает?

  3. Вообще, мне это кажется благорозумным, жаль только, что раньше не сказали, билеты на поезд сыну уже купила, учится в другом городе. Дал бы Бог, чтоб отменили ЗНО для тех, кто в этом году никуда не поступает и для тех, кто уже учится в колледжах.

  4. Круто а деньги вернут? Пусть и не много, но сколько родителей оплатили эту услугу. Получается не плохая сумма!!!

  5. Поверніть гроші за пробне ЗНО!Вони потрібні для ліків, бо психіка і нервова система і дітей, і батьків не витримує таких експериментів.з цьогорічними випускниками! 600 гр—то немалі гроші для пересічних громадян!