Daily Archives: 29/10/2018

Студенти Уманського НУС – переможці Кубку України з універсального бою

Спорт – невід’ємна частина життя студентів Уманського національного університету садівництва. І у своїх захопленнях вони, як і в навчанні, працюють на повну силу, досягаючи нових висот і радуючи колектив закладу вищої освіти своїми перемогами.

Цього разу чудові результати продемонстрували студенти Уманського НУС, які навчаються на факультеті економіки і підприємництва, на змаганнях Кубку України з універсального бою.

Так, студент 41-ф групи спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Іван Каскевич виборов І місце у ваговій категорії до 95 кг у розділі лайт серед чоловіків, а студентка 11-о групи спеціальності «Облік і оподаткування» Альона Тітова – ІІ місце у ваговій категорії до 70 кг у розділі лайт серед жінок.

Вітаємо переможців, пишаємося ними та бажаємо цілеспрямованості, подальших успіхів і нових яскравих перемог!

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 Студенти ЖНАЕУ під час семінару  дізналися як робити бізнес ефективним

Студенти спеціальності «Маркетинг» та викладачі випускової кафедри Житомирського національного агроекологічного університету 24 жовтня взяли участь у роботі бізнес-семінару   «Анатомія бізнесу: роби бізнес ефективним».

Захід був присвячений актуальній проблематиці ефективного використання маркетингового інструментарію.

Експерти сфери ІТ-маркетингу, електронної комерції і консалтингу представили авторські інсайти з питань стратегічного планування, зростання ефективності сайту компанії, сучасних digital технологій, підвищення швидкості роботи відділу продажів за допомогою CRM-систем та IP-телефонії.

Ключова практична цінність участі у бізнес-семінарі для майбутніх маркетологів полягала у інтерактиві з директорами з маркетингу, власниками бізнесів, керівниками комерційних підрозділів компаній, HR-менеджерами, що мають позитивний досвід у просуванні продуктових та корпоративних брендів на вітчизняному ринку.

Студенти та викладачі кафедри маркетингу ЖНАЕУ висловлюють щиру подяку  організаторам та спікерам бізнес-семінару –  компаніям «Інформаційні технології України», «1С-Битрикс», digital агентству «Пароход», за можливість долучитися до сучасного маркетинг-контенту, високий рівень організації заходу та зацікавленість у спілкуванні зі студентською аудиторією.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Вручення дипломів випускникам спільних програм між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр

25 жовтня 2018 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам спільних магістерських франко-українських програм «Бізнес-інформатика» і «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля» між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр.

Заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев у привітальному виступі відзначив важливість співпраці з Європейським союзом у сфері освіти і науки в умовах прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Він підкреслив, що ХНЕУ ім. С. Кузнеця має давні традиції співпраці з франкомовними університетами та є одним із перших університетів Харківщини, що започаткував спільні магістерські програми двох дипломів. Анатолій Бабічев передав привітання ХНЕУ ім. С. Кузнеця від Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яка також є Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи. У привітанні особливо було наголошено, що в умовах децентралізації влади і розвитку місцевого самоврядування в Україні нагальною потребою є створення програми підготовки фахівців з державного управління та публічного адміністрування спільно з французькими університетами, які є одними із лідерів цієї галузі в Європі. І сьогодні, фактично, було поставлено нове завдання перед університетами і, особливо ХНЕУ ім. С. Кузнеця щодо розробки такої програми за безпосередньої підтримки ХОДА.

Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, член Експертної ради Бюро Центральної та Східної Європи Університетської агенції франкофонії, Президент «Альянс Франсез» міста Харкова Володимир Пономаренко подякував поважним гостям за підтримку і високу оцінку практичної діяльності університету щодо розвитку франко-українського співробітництва і запевнив, що французький вектор був і залишається основним стратегічним напрямом  міжнародної діяльності університету.

В урочистостях також прийняли участь: аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле; Почесний консул Франції у Харкові Сергій Політучий; професори Університету Ліон-2 ім. Люм’єр: Жан-Юг Шоша та Жером Дармон. Ректор університету та поважні гості вручили випускникам 2018-го року дипломи магістрів, тепло привітали з цією важливою в їх житті подією і побажали їм успіхів у професійній кар’єрі.

За інформацією ХНЕУ ім. С. Кузнеця

У столиці відбувся ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше!»

У столиці відбувся ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше!». Участь у заході взяв перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Вітаю учасників Київського дитячо-юнацького форуму «Менше 18: Ми можемо більше»! Вже три роки поспіль осінні канікули розпочинаються величезним заходом для найактивніших дітей і підлітків, яким ще не виповнилося 18 років. Приємно зазначити, що саме ви викликаєте нас, дорослих, на дискусію щодо покращення життя у столиці. Ви не тільки ставите запитання, а й пропонуєте рішення», – зазначив Микола Поворозник.

Він наголосив на тому, що Київ завжди був і буде дружній до дітей та молоді.

«Це пріоритетне завдання міської влади, так як ми, дорослі, чітко розуміємо, що діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Сьогодні ми вас ведемо за руку у майбутнє, а вже завтра ви будете тримати нас за руку, створюючи наше теперішнє», – зауважив Микола Поворозник.

За його словами, з усіх соціальних верств діти та молодь є найбільш незаангажованою, перспективно мислячою та здатною до саморозвитку частиною населення. Маючи відповідні знання і навички, беручи участь у житті у міста, молоді люди можуть якнайкраще використати свої сили, знайти нові способи розв’язання усталених проблем і зробити свій внесок у розвиток нашого міста.

«Київ дружній до дітей та молоді! І ми робимо усе залежне від нас, щоб права дітей міста Києва були захищенні та реалізовані», – зауважив Микола Поворозник.

Він також привітав присутніх із початком Київського дитячо-юнацького форуму: «Шановні присутні дорослі! Миру нам усім! Збережімо його для наших дітей!».

Нагадаємо, захід створений для найактивніших дітей і підлітків, яким ще не виповнилося 18 років. Вони викликають на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументують свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентують проектні ідеї.

Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися у політиці, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Міст до професійної освіти

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти та заклади професійної (професійно-технічної) освіти області продовжують співпрацювати з науковими установами України.

Гете-Інститутом в Україні та Інститутом професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України у рамках проекту «Міст до професійної освіти» організовуються щорічно для викладачів німецької мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіонів України інформаційні заходи, а для учнів і студентів, які вивчають німецьку мову, третій рік поспіль – різні конкурси.

Мета заходів – підвищення рівня кваліфікації викладачів та мотивації до вивчення учнями німецької мови за професійним спрямуванням, проведення Українсько-німецького року мов 2017/2018.

Цьогоріч професійну освіту Закарпаття представляла в Києві Крістіна Баганич, учениця другого курсу (професія: секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору) ВПУ № 3 м. Мукачево, яка з 01 березня по 30 квітня (2018 року) була учасницею конкурсу „Моє резюме: знято!” (викладач німецької мови Загребельна Наталія Анатоліївна).

За результатами першого етапу конкурсу учениця увійшла до перших 15 найкращих учасників та виграла поїздку до Києва для участі у симуляційній грі AssessmentCenter.

У червні 2018 року Загребельна Н.А. у рамках проекту «Міст до професійної освіти в Німеччині» брала участь у триденному семінарі для викладачів німецької мови, що відбувся у м. Києві, мета якого – підготовка учнів до другого етапу конкурсу.

17 жовтня Крістіна Баганич взяла участь у симуляційній грі AssessmentCenter – ІІ етапі конкурсу «Моє резюме: знято», завданням якого було проходження співбесіди німецькою мовою для прийняття учня на практику. Крістіна гідно представила професійну освіту області, за результатами конкурсу посіла призове 5 місце та отримала у подарунок безкоштовний онлайн-курс вивчення німецької мови.

Вітаємо з перемогою, бажаємо натхнення, творчих успіхів та нових злетів!

Інформує Навчально-методичний центр  ПТО у Закарпатській області

 

 

 

 

У сільській школі відкрили сучасну майстерню європейського рівня

Днями  Великобузівський НВК відкрив нову сучасну майстерню трудового навчання. Презентація проекту відбулась на обласному семінарі вчителів трудового навчання, де школярі та педагоги змогли протестувати інструмент і власноруч виготовити стильні та функціональні блокноти.

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним  майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Ідейним натхненником проекту став учитель трудового навчання Великобузівського НВК, Геннадій Світличний. Саме він написав офіційного листа українському бренду ручних електроінструментів Dnipro-M з пропозицією співпраці. Позитивним є факт, що серед учителів є правдиві фанати своєї справи; ті, що відносяться до викладацького процесу не байдуже, мають активну життєву позицію та турбуються про ефективність занять.

Геннадій каже, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. «У моїй майстерні висів календар Dnipro-M, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на сайті». У свою чергу, адміністрація торгової марки швидко відгукнулась на пропозицію та дала позитивну відповідь.

Реалізація проекту – це втілення мрії не лише Генадія, а усіх учнів Великобузівського НВК. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів і створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Старшокласники вже вправно тримають в руках інструмент, тому майстерня не лише допомагатиме вдосконалювати їх навички, а ще й надихатиме.

«Такою майстернею може похвастатися не кожна школа України. Скоріш за все, взагалі ніяка», – говорить Геннадій. «Ніхто не вірив у те, що мені вдасться достукатися та отримати інструменти європейської якості для своїх учнів, але у мене це вийшло дуже просто, завдяки підтримці українського бренду Dnipro-M».

Бізнес та державна сфера, а найбільше – сфера освіти, повинні активно взаємодіяти, співпрацювати та допомагати один одному. Даний проект – приклад активності з одного боку та відкритості з іншого, що став яскравою демонстрацією вислову: «Стукайте і Вам відчинять».

У 2019 році в столичних дитсадках і школах вставлять турнікети 

Днями у дитсадках і школах Києва стартували перевірки систем відеоспостереження після теракту в Керченському політехнічному коледжі в окупованій Керчі. Про це сайту “Сегодня” повідомив директор департаменту інформаційно- комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

“Перевірки вже стартували. Проводитися вони будуть два тижні. За їхрезультатами ми визначимо реальний техстан систем спостереження і усунемо виявлені проблеми”, – підкреслив чиновник.

За його словами, у всіх дитсадках та школах, а це близько тисячі об’єктів, встановлено2006 камер відеоспостереження і 1211 відеореєстраторів, які дають охоронцямможливість стежити за тим, що відбувається. Камери підключені до загальноміської системи відеоспостереження, яка працює в режимі онлайн і місяць зберігає архів.

“У наступному році ми плануємо збільшити кількість камер в навчальнихзакладах і встановити їх по периметру, щоб контролювати ситуацію навколобудівель, а також хочемо встановити у всіх школах турнікети для проходу за перепустками”, – додав Назаров.

Старт програми Дівчата STEM 2018-2019

16 жовтня відбувся старт програми Дівчата STEM, яка покликана залучити молодь до вивчення напрямів STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М – mathematics). 20 успішних в STEM-кар’єрі жінок стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проекти, результати яких будуть представлені у квітні. Програма відбувається за підтримки компанії SAP.
Організатором є Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», який вже втретє обирає 20 надихаючих жінок в STEM – топ-менеджерок технічних компаній, жінок-науковців, представниць міністерств, вузів та громадських організацій. На відкритті сезону були представлені нові менторки, серед яких науковці, віце-президенти, директори, заступники директорів провідних українських та іноземних компаній.
Програма проходитиме у кілька етапів: перший розпочався 16 жовтня та завершиться 9 грудня – до цього часу дівчата можуть реєструватися та надсилати відео на тему «Чому я обираю STEM»(тривалістю до 3х хвилин у одному з форматів: .mov, .avi, .mp4). У відео потрібно дати відповіді на наступні питання:
1) Чому ти любиш STEM-предмети?
2) Чого ти хочеш досягти в житті?
3) Чим, на твою думку, тобі зможе допомогти менторка?
Реєстрація можлива лише за наявності пошти Google (gmail.com) за посиланням – https://goo.gl/forms/5xaIUXUp47C0yrS62
До Нового року менторки переглянуть відео та оберуть свою mentee, з якою будуть ділитися досвідом та реалізувати спільний проект. Його мета – продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM- напрямах можуть не тільки хлопці.
Протягом програми організатори зустрічатимуться з дівчатами в школах та університетах в різних регіонах аби зацікавити проектом, проводитимуть надихаючі зустрічі STEM Story Cafe. Заключним етапом програми стануть конференції «Від мрії до дії» за участю топ-20 жінок-менторок та «Від дівчат для дівчат» від дівчат учасниць. Оновлений формат проекту також передбачає залучення учасниць до міжнародних конференцій.
Попередні 2 сезони «Дівчата-STEM» продемонстрували чудові результати: створена спільнота STEM амбасадорів, які розвивають та популяризують науку і після завершення програми, більш ніж 900 школярів підвищили свою обізнаність про STEM, а 98% учасників готові рекомендувати проект своїм подругам. Більше про цьогорічну програму, а також про умови участі та її перебіг можна дізнатися за посиланням: www.csr-ukraine.org
Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ»: «За статистикою у STEM-напрямах лише 25% жінок, а на керівних посадах ще менше. А все через стереотипи, що наука – це не дівчача справа. У нашої програми є 3 ключові завдання, які ми вже третій рік успішно виконуємо: мінімалізація та подолання гендерних стереотипів, підвищення впевненості у власних силах серед дівчат та розвиток глобальної жіночої STEM- спільноти».
Каріна Семенко, координаторка напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: «STEM-дівчата» – це про досвід, особистісний ріст та нові знання. Цього року з топ-20 успішних у STEM-кар’єрі жінок 7-ро є кандидатами або докторами фізико-математичних, біологічних чи економічних наук. І хоча не всі з них присвятили життя науковій роботі, STEM помітно вплинув на їх життя. Своїми історіями та рекомендаціями вони будуть ділитися з учасницями протягом 3 місяців менторства, тож попереду нас чекає багато цікавих відкриттів».
«Для нас важливо бути частиною руху Дівчата-STEM, який спрямований надихнути молодь розвиватися в сфері науки та інновацій, здобуваючи для цього необхідні навички. Один з основних стратегічних напрямків корпоративної соціальної відповідальності компанії SAP – розвиток нового покоління, яке зможе прискорити досягнення UN Sustainable Development Goals. Впевнені, що проект Дівчата-STEM відкриє нові можливості для дівчат в світі технологій», – координатор CSR програми, SAP Ukraine
Детальніше про ТОП-20 – bit.ly/2Atf5DP
Facebook-сторінка Дівчата STEM – facebook.com/divchataSTEM
За додатковою інформацією про програму – звертайтесь до координаторки напряму STEM Центру “Розвиток КСВ” Каріни Семенко – ks@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48