Daily Archives: Грудень 4, 2018

Безболісна вакцинація дітей та нові технології

Пам’ятаєте, як страшно було йти до лікаря, коли ви були дитиною? Нічого не було гіршого, ніж отримати укол, і ви зробили б усе, що у вашій силі, щоб уникнути цього.

Завжди здавалося, що найгірша частина уколу не була сама голка, але відчувався страх, стрес і тривога.

 

Завдяки VR Vaccine , технології, розробленої Hermes Pardini Laboratores, Ogilvy Brazil, та Lobo, існує розумне рішення для полегшення переляку дітей, коли вони отримують укол.

VR Vaccine повністю занурює молодих пацієнтів у фантастичний світ, в якому вони є героями. У світі VR  шприц стає щитом, який дозволяє їм захищати свою фантазію від вторгнення ворога.

Коли сюжетна лінія розвивається, медсестра спостерігає за другим екраном під час підготовки і точно синхронизується з грою.

За допомогою захоплюючої сюжетної лінії і стимулюючого середовища, вони повністю забувають про укол, оскільки їх плач, прохання та крики змінюються на хвилювання та здивування.

Налаштування “гри” дуже просте, оскільки для цього потрібні тільки гарнітура зі смартфона та VR. Це геніальне рішення легко може бути реалізоване в лікарнях по всьому світу.

Джерело

Діти інших міст будуть платити за навчання?

Для дітей зі столичних околиць, які не ввійдуть до асоціації “Київська агломерація”, незабаром можуть ввести плату за навчання в київських школах та дитячих садках.

Про це у Facebook написав секретар Київради Володимир Прокопів, повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Зокрема, мер Тернополя “свободівець” Сергій Надал в інтерв’ю ЧЕСНО розповів, що Тернопіль виставив рахунок сусіднім громадам. Так, за навчання однієї дитини в садку чи групі продовженого дня там вимагають сплачувати до бюджету міста 1 215 грн на місяць.

Надал заявив, що оплачувати навчання дітей з навколишніх сіл мають органи місцевого самоврядування, а за тих дітей, навчання яких не покриють муніципальні органи, будуть платити батьки.

Таку ініціативу Тернополя прокоментував Прокопів (депутат за списком БПП “Солідарність”).

“Столична влада теж планує запровадити плату за навчання в дошкільних навчальних закладах та школах для іногородніх. Але для мешканців тих населених пунктів, котрі приєднаються до агломерації “Великий Київ”, діятимуть преференції….Для всіх мешканців населених пунктів, які не увійдуть до агломерації, навчання буде платним”, – написав Прокопів.

 

Активісти зазначають, що звернулися до прес-служби Прокопіва і їм пообіцяли найближчим часом надати коментарі.

Крім того в Управлінні статистики Києва та Управлінні освіти Святошинського району розповіли, що не мають даних про те, скільки саме учнів з інших населених пунктів навчається у столичних школах та відвідує дитячі садочки Києва.

Зокрема працівниця фінвідділу Департаменту освіти Києва прокоментувала громадському руху, що такої статисти не ведуть, тому що немає необхідності, натомість є загальна інформація про кількість учнів.

У школах теж не обліковують тих учнів, які мешкають поза межами столиці.

Українська правда