Daily Archives: 25/12/2018

Різдво з малюком. Очікування і реальність

Довгоочікуване свято наближається! У повітрі відчувається казковість, фантастичність, у місті панує передноворічна метушня і, здається, що ось-ось усі мрії здійсняться, всі негаразди залишаться в старому році та почнеться нове життя. У будинку, де є діти, ця метушня стає ще й галасливою та більш діяльною)). 

Що просили діти на Новий рік 100 років тому?

В очікуванні новорічних свят і Різдва дітки в усьому світі пишуть листи з побажаннями подарунків. Одні «відправляють » їх Дідові Морозу, інші – Санта- Клаусу, не в цьому суть. Видання GoodMorningAmerica повідомляє, що, згідно з опитуваннями батьків, більшість нинішніх дітей просять подарувати їм сучасні гаджети – новий смартфон, ігрову приставку або в кращому випадку модну іграшку. Але в 1915 році семирічний хлопчик Гомер «замовив» Санта- Клаусу коробочку фарб, “розмальовку” за 9 центів і шкільний ранець, щоб туди це все покласти.

Лист майже столітньої давності побачив світ завдяки 79-річному синові Гомера Ларрі Меллену, який зберіг раритет для онуків.

«Сучасні діти сприймають усе як належне, – каже містер Меллен . – Але коли мій батько був дитиною, він із трепетом розвішував панчохи над каміном, і знайти в них вранці апельсин здавалося для нього справжнім дивом. Тому мені захотілося поділитися змістом цього листа з іншими людьми».

У листі також є приписка : «І якщо у тебе, дорогий Санта, залишиться трохи горішків або цукерок, або зайва іграшка, будь такий добрий, прийшли їх мені. Ти зробиш щасливим семирічного хлопчика».