Daily Archives: 11/01/2019

ЖНАЕУ продовжує розвивати співпрацю у сфері аерокосмічної діяльності

Житомирський національний агроекологічний університет 9 січня  уклав угоду з  ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова.

 

“Предметом угоди є співробітництво в сфері розробки та випробування електро- і радіовимірювальної апаратури, пристроїв для інформаційно-комунікаційних технологій; засобів моніторингу наземних об’єктів і контролю навколишнього середовища; деталей і вузлів механічного та каркасно-штампувального виробництва, –  – пояснив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. –  Окремим аспектом угоди є питання перспектив застосування безпілотного авіаційного комплексу “SPECTATOR” для аграрного сектору. “Spectator” забезпечує мультиспектральне обстеження максимальної площі сільськогосподарських полів з повітря, отримання зображення з високою роздільною здатністю в мультиспектральному діапазоні певних культур, можливості обробки зображень після польоту”.

Спектр використання авіаційного комплексу «SPECTATOR» наступний:

– Екологічний моніторинг сільгоспземель

– Охорона сільгоспугідь та врожаю

– Моніторинг використання сільгосптехніки – відображення точного місця знаходження техніки в режимі реального часу

– Ведення обліку робіт по кожному полю

– Формування календаря робіт техніки

– Облік оброблених площ

– Аудит земельних ділянок

– Формування електронної карти земельних ділянок (площа, довжина доріг, рельєф) для візуалізації строку оренди в режимі реального часу

– Оперативний моніторинг полів

– Контроль за якістю посівів

– Швидка передача інформації одразу після обльоту

– Високоякісна зйомка – покриття до 500 га за один політ

– Кількісна оцінка рослинного покрову у %

– Ідентифікація проблемних зон з GPS прив’язкою

– Знімки з високою мірою деталізації в форматах 2D, NDVI, Elevation

– Створення 3D моделі земельної ділянки, земельних об’єктів або великих комплексів.

 

Нагадаємо, що у грудні минулого року Житомирський національний агроекологічний університет підписав угоду про співпрацю у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. Крім цього, 25 січня об 11.00 на базі ЖНАЕУ пройде форум “Космічні технології в агробізнесі та екології”.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Вадима Карандія призначено заступником Міністра освіти і науки

Кабінет Міністрів України призначив нового заступника Міністра освіти і науки – ним став Вадим Карандій, який до цього очолював Український центр оцінювання якості освіти. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Уряду сьогодні, 10 січня 2018 року.

У МОН Вадим Карандій відповідатиме за напрям середньої освіти, зокрема, впровадження реформи Нова українська школа. Він має багаторічний досвід роботи в цій сфері – працював вчителем у школі, на різних посадах в підрозділах управління освітою Київської області, керував ДП «Інфоресурс», УЦОЯО.

Біографічна довідка:

Народився 10 травня 1971 року у с. Луговики Поліського району Київської області.

Закінчив фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка (1993 р.), здобув ступінь магістра державного управління в Київському національному економічному університеті (1999 р.)

Розпочав трудову діяльність учителем математики і фізики. З вересня 1995 р. працював у Відділі освіти Броварської районної державної адміністрації, пройшов шлях від спеціаліста І категорії до заступника начальника Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (червень 2003 р.).

Обіймав посаду першого заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти (2006 – 2014).

Очолював Державне підприємство «Інфоресурс» (2014 – 2015), Український центр оцінювання якості освіти (2015 – 2019).

Удостоєний звання «Заслужений працівник освіти». Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «А.О. Захаренко».

Одружений, має сина.

Сторінка Вадима Карандія на Фейсбук https://www.facebook.com/karandiy