Monthly Archives: Березень 2019

Вітаміни для школярів: які обрати?

Вітаміни для школярів сприятливо впливають на повноцінний розвиток і функціонування організму. У дитячому віці дуже корисні компоненти для здоров’я волосся і нігтів, гарної пам’яті, інтелекту, підвищення опірності до інфекцій. У разі їх дефіциту можливі порушення розумового і фізичного розвитку.

Вітаміни позитивно впливають на школярів і студентів:
• сприяють підвищенню рівня інтелекту;
• покращують засвоєння і допомагають запам’ятати навчальний матеріал;
• полегшують виконання завдань підвищеної складності;
• допомагають концентрувати увагу.

Які вітаміни потрібні школярам?
Учням слід забезпечити повноцінне харчування. Наявність у ньому достатньої кількості білків, жирів і вуглеводів сприяє максимальній засвоюваності вітамінів і мінералів.

Школяр повинен відпочивати, займатися фізкультурою.

Вітаміни групи В необхідні дитині для формування міцної пам’яті, сприйняття нової інформації та запам’ятовування знань. Вони позитивно впливають на пам’ять і увагу. Покращується функціонування нервової системи. Це допомагає уникнути нервових розладів, які часто трапляються у школярів старшого віку та студентів.

А учням молодших класів важко висидіти час, відведений на проведення шкільних занять, через надмірну активність. Вітамінні препарати нормалізують психоемоційний стан. Сполуки швидко виводяться з організму. Тому щоденний раціон дитини має містити продукти, багаті вітамінами В1, В2, В3, В6, В12, фолієвою кислотою.

Не варто недооцінювати значущість ретинолу для здоров’я школярів. Він допомагає зміцнити здоров’я, зберегти зір, а також забезпечує профілактику застудних хвороб. Читання і письмо сприяють втраті гостроти зору. Ретинол підтримує і стан волосся, нігтів, кісток, зубів. Сполука має властивість накопичуватися в організмі. Тому її дефіцит пов’язаний із тривалою недостатністю. Риба, яйця, печінка, овочі зеленого забарвлення – ті продукти харчування, які повинні регулярно входити до складу раціону студентів і школярів.

Продукти, що містять аскорбінову кислоту, потрібні дітям шкільного віку. Це цитрусові, фрукти, томати, ягоди. Аскорбінова кислота потрібна для стабільної роботи імунної та нервової системи. Вона позитивно впливає на органи зору. Сполука легко руйнується під дією високих температур. Тому свіжі фрукти і овочі – найкращі джерела. Також дитячий організм потребує і рослинних олій, якими рекомендується заправляти салати зі свіжих овочів.

Для школярів важливий вітамін Д. Він допомагає організму засвоїти найважливіші вітаміни і мінерали. Завдяки цьому потрібним чином формується кістково-хрящова тканина. Підтримується обмін кальцію та фосфору. Із вітаміном Д мінерали швидше засвоюються і потрапляють у кров. У студентів, школярів правильно формується скелет і постава, підтримується здоров’я зубів.

Крім вітамінів, потрібні і мінерали
1. Хром. Мінерал сприяє синтезу білків, відповідає за зріст і розвиток організму, нормалізує функції залоз внутрішньої секреції. При дефіциті порушується засвоєння глюкози, що може стати причиною розвитку цукрового діабету в дитячому віці. Дитина стає слабкою, дратівливою. Хром важливий для регулювання ваги, підтримки здатності концентрувати увагу. Проте надмірна кількість шкодить організму дитини.

2. Кальцій. Елемент бере участь у мінералізації кісток, підтримує здоров’я зубів. При дефіциті можливі травми при занятті спортом, розвиток карієсу. Кальцій сприяє нормалізації рівня інсуліну та глюкози. Потрібен мінерал і для роботи нервової системи.

3. Молібден. Мінерал допомагає зробити зубну емаль міцнішою. Він бере участь у клітинному диханні, кровотворенні. Молібден забезпечує профілактику анемії, допомагає зробити активною аскорбінову кислоту.

4. Йод. Мікроелемент забезпечує повноцінне функціонування щитоподібної  залози. Він прискорює перебіг біохімічних реакцій, метаболізм. Активізується дія важливих компонентів. Брак у дитячому віці може стати причиною розумової відсталості.

Вітаміни максимально ефективні в сукупності з органічними сполуками та мінералами. Корисні речовини забезпечують повноцінний розвиток, функціонування тканин і клітин.

 У ЖНАЕУ на міжнародному рівні обговорювали проблеми  і перспективи водних  ресурсів

У  Житомирському національному агроекологічному університеті протягом 21-22 березня  проходить Міжнародна науково-практична конференція «Водні екосистеми у контексті Євроінтеграції: реалії та перспективи».

Її мета –    привернення уваги спільноти до вирішення водних питань і поліпшення водного співробітництва, обговорення спільної стратегії дій міжнародного співтовариства, установ, організацій та інших представників щодо імплементації положень Водної Рамкової Директиви (2000/60/ЄС) та реалізації цілей Міжнародного десятиліття води.

На відкритті заходу були присутні проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку  ЖНАЕУ Людмила Романчук, керівник Державної екологічної інспекції Поліського округу Максим Железняк, директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін,  заступник начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Сіренький.

Конференція у ЖНАЕУ пройшла за участю поважних гостей –  заступника начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Сергія Зібалова, начальника відділу використання водних ресурсів Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Марії Шкльоди, професора Міжнародного державного екологічного університету ім. А.Д. Сахарова Білоруського державного університету (м. Мінськ, Республіка Білорусь) Олександра Голубєва, професора Університету Фрідріха Шиллера в Єні (Німеччина) KLAUS-J. APPENROTH, доцента кафедри екології Центрального університету Керали (Індія) K. SOWJANYA SREE, професорів кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, директора навчально-наукового інституту агроекології та землевпорядкування Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Алли Прищепи, Ольги Бєдункової  та доцента Ігоря Статника,  завідувача кафедри безпеки життєдіяльності Білоцерківського національного аграрного університету Олександра Розпутнього  та  доцента Івана Перцьового, завідувача кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» Віталія Пічури, професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Геннадія Голуба,  інших.

У рамках  заходу були передбачені такі напрямки дискусії:

–               Імплементація директив ЄС щодо охорони транскордонних річкових басейнів.

–                Глобальні і регіональні проблеми екологічної безпеки та сталого розвитку водних екосистем.

–                Екологічні проблеми водокористування та водозабезпечення.

–               Правовий режим охорони та використання водних ресурсів України та ЄС.

–               Збереження та відтворення біорізноманіття водних екосистем.

–               Водні біоресурси та аквакультура: проблеми та перспективи розвитку галузі.

Директор КП “Житомирводоканал” Андрій Нікітін на конференції виступив із доповіддю “Екомодернізація водоканалу в євроінтеграційному дискурсі”. Під час виступу він наголосив на тому, що галузь водопостачання та водовідведення в Україні стикнулася із серйозними проблемами. Серед яких — і зношеність мереж, і умови, в яких очищається вода та стоки: стан річок з кожним роком погіршується, а умови очищення води та стоків десятиліттями лишаються незмінними. Він наголосив на тому, що ми повинні модернізувати життєвоважливу галузь, адже це дозволить зменшити тиск на довкілля і водночас сприятиме покращенню якості надання послуг водопостачання та водовідведення.

Очільник підприємства ознайомив присутніх із планом модернізації місцевого водоканалу: “Наше підприємство є учасником програми Світового банку. І в рамках цієї програми ми будуємо нові очисні споруди води та нові очисні споруди каналізації. Питна вода — це наше здоров’я сьогодні, а очищення стічних вод, річок — це наше здоров’я і здоров’я наших дітей і сьогодні, і завтра. Саме тому реконструкцію нашого підприємства ми розпочнемо зі спорудження очисних споруд каналізації”.

Андрій Нікітін наголосив на тому, що наші річки потерпають від засилля фосфатів. Єдиний спосіб захистити життя річок — інвестування в інфраструктуру галузі: “Велика кількість фосфатів у воді несе загрозу усьому живому, що є у ній. У теплу пору року річки цвітуть — гідроорганіка активно розмножується, забираючи життєво важливий кисень у наших риб. На сьогоднішній день підприємства не в змозі очистити стічні води від фосфатів та азоту. Ми побудуємо наші очисні споруди каналізації за німецьким стандартом ATV-DVWK-A131 E, що дасть нам змогу ефективно очистити стічні води від фосфатів”.

Під час виступу директор підприємства наголосив на тому, що будівництво нової станції водопідготовки в Житомирі, яке закінчиться наприкінці 2020 року, забезпечить житомирян чистою якісною питною водою.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Студенти ЖНАЕУ  підтримали акцію   «Чисті водойми – екологічно здорова країна»

У Житомирі  22 березня   в рамках проведення ініційованої Держрибагентством акції «Чисті водойми – екологічно здорова країна» та під запропонованим  місцевим рибоохоронним патрулем гаслом «Відроджується природа – відроджуємся ми!» провели акцію з прибирання берегів річки.

Рибоохоронці спільно із викладачами та студентами  факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету  збирали сміття на берегах  річки Тетерів та водосховища “Житомирське”.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Викладачі Львівщини, що здійснюють підготовку фахівців економічного напрямку обмінювалися професійним досвідом 

На базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права, відбулось засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були присутні 22 представники з навчальних закладів Львівщини.

Розпочалось засідання з вітального слова заступника  директора з навчально-методичної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Ігора Леськіва, який привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу,  ознайомив гостей з історією навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, ознайомив гостей із навчально-методичним забезпеченням, поділився досвідом, здобутками вишу та організацією роботи циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, відповів на задані питання учасників засідання та побажав плідної праці.

З доповіддю виступила голова методичного об’єднання економічних дисциплін Олександра Кондратович. Вона акцентувала на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів фінансів, економіки, бухгалтерського обліку та здійснюють підготовку фахівців економічного напрямку, дають змогу обмінюватись професійним досвідом щодо використання сучасних інноваційних технологій. Крім того, обговорили Проект Закону про фахову передвищу освіту.

Голова циклової комісії обліку та фінансово-еконмічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права к.е.н., Михайло Голубка розповів колегам про сучасний погляд на методику викладання економічних дисциплін, здобутки викладачів циклової комісії та навчально-методичним забезпеченням дисциплін спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»,  роботу студентського вісника «Молодий кооператор Львівщини».

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного. Доповідачі  поділилися   з колегами досвідом роботи:  методикою проведення бінарних занять з економічних дисциплін, застосуванням новітніх, форми і методи контролю знань студентів, ознайомились  з навчально-методичним забезпеченням  спеціальності коледжу тощо., підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Викладачі поділилися власним досвідом проведення занять з економічних дисциплін, зупинилися на проблемах професійної підготовки студентів у сучасних умовах.

Учасники методичного об’єднання обговорили порядок організації та проведення студентської науково-пошукової конференції, головною метою якої є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам у питанні опанування методології і методами наукового пошуку, що, у свою чергу, сприяє поширенню одержаної інформації серед однолітків, друзів, родичів тощо.

Заходи такого  плану доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки обмінятися професійним досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості у підготовці фахівців, збагатитися новими знаннями та практичними навичками роботи зі студентською молоддю.

cof

Засідання пройшло активно, в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад та побажали подальшої успішної роботи в обраному напрямку, високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації й викладацькому складу циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права за плідну співпрацю.

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали корисну інформацію і збагатили свій досвід. На завершення зустрічі присутні зробили фото на згадку.

cof

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Майбутні кухарі ДНЗ «Уманський ПАЛ» володіють елементами молекулярної кухні

Українська кухня як одяг, йде «в ногу з часом». Вже нікого не здивуєш приготуванням звичайного борщу чи вареників. Мета кухарів – не лише нагодувати, а й здивувати, захопити, вплинути як на органи чуття, так і на емоції людини, створити шоу.

Для цього вони використовують сучасні технології у приготуванні та оздобленні страв. Одна з таких – молекулярна кухня, елементи якої учні ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» вивчають під керівництвом викладача спеціальних дисциплін харчового напрямку Натальченко К. М. на практичних заняттях.

Тож днями відбулося відкрите практичне заняття з предмету «Технології» на тему «Приготування ікри з бальзамічного оцту. Спагетті з червоного соусу та піни із карі».

На практичному занятті учні удосконалили свої практичні вміння та навички виконання технологічного процесу приготування елементів декору молекулярної кухні, використовуючи їх в оздобленні страв. Також навчились підбирати інструменти та інвентар, працювати в команді.

Як зазначають учні Уманського професійного аграрного ліцею, проведення подібних занять та вивчення сучасних технологій є не тільки цікавим, але й надасть у майбутньому змогу бути затребуваними на ринку праці.

За інформацією прес-служби управління освіти Черкаської ОДА

В Україні запустили проект з протидії ДТП, у які потрапляють діти та молодь

Громадська організація Traffic Challenge запустила всеукраїнський проект «100 пунктів безпеки», спрямований на боротьбу з місцями скупчення ДТП і протидію аварій, у які потрапляють діти та молодь. Повідомляє Громадське.

Голова організації Ольга Дробишева зазначила, що до навігаторів водіїв і поліцейських внесуть 100 пунктів, у яких часто трапляються аварії. Ідеться про території біля шкіл, садочків та інші місця зі скупченням дітей.

У межах проекту також 400 шкіл і садочків отримають комплекти жилетів зі світловідбивальними елементами, а водіям роздадуть 60 тисяч комплектів наклейок для автотранспортних засобів зі світловідбивальними елементами.

«Це унікальний проект, який в Україні до цього не робили. Ми починаємо його реалізацію і сподіваємося, що він запрацює повсюдно», — сказала Дробишева.

Небезпечні зони позначать чорним і примусять навігатор волати про загрозу.

Відео ДжеДАІ

Міносвіти планує подати на розгляд КМУ декларацію про безпечні школи

Міністерство освіти і науки України підтримує ідею приєднання України до Декларації про безпеку шкіл та вже найближчим часом внесе усі необхідні для цього документи на розгляд Кабінету Міністрів України. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич на зустрічі з Послом Королівства Іспанії Сильвією Мартін, Послом Королівства Норвегії Уле Хорпестадом та Тимчасовим повіреним у справах Посольства Аргентини Аріелем Ромером 22 березня 2019 року.

Декларація про безпеку шкіл містить низку зобов’язань, спрямованих на попередження та реагування на напади і використання закладів освіти у військових цілях у період збройного конфлікту. Наразі до документу приєдналася 81 країна світу.

«Я хотіла б підкреслити, що Міністерство зацікавлене в затвердженні Декларації про безпеку шкіл. Ми продовжимо свої зусилля в цьому напрямі. Ми вже найближчим часом подамо всі відповідні документи на розгляд Уряду. Після цього Кабмін має уповноважити Міністра освіти і науки на підписання листа про приєднання до Декларації. Щойно я буду уповноважена на це підписання, ми одразу відправимо відповідний лист до Міністерства закордонних справ Норвегії через посольство Норвегії в Україні», – пояснила Лілія Гриневич.

Вона наголосила, що зараз, коли Україна вже 5 років перебуває у стані збройного конфлікту, приєднання до цього документу є надзвичайно важливим рішенням.

Посли також передали запрошення для Міністра – від Королівства Іспанії у співпраці з Аргентиною, Королівством Норвегії та GCPEA (Global Coalition to Protect Education from Attack) – для участі у Третій Міжнародній конференції щодо безпеки шкіл, яка відбудеться наприкінці травня в Іспанії.

«Дуже часто люди, які глибоко не залучені в український контекст, не можуть осягнути ті проблеми збройного конфлікту, які сьогодні переживає ваша країна. Ця конференція – хороша можливість нагадати світовій спільноті проблеми, з якими ви стикаєтесь, та про всі труднощі збройних конфліктів», – відзначила Сильвія Мартін, Посол Королівства Іспанії в Україні.

Найкращим учителем світу 2019 року визнано кенійця Пітера Табічі

Шкільний учитель з кенійської села, який віддавав більшу частину зарплати на допомогу бідним учням, став найкращим вчителем в світі у 2019 році. Повідомляє УНІАН.

24 березня під час Global Education and Skills Forum відбулася церемонія нагородження переможця Global Teacher Prize. Найкращим вчителем світу у 2019 році став кенієць Пітер Табічі.

У школі Пітера лише один комп’ютер і майже не працює інтернет, однак він намагається впроваджувати зміни й без ресурсів. За словами Табічі, відчувається сильний брак вчителів і шкільних посібників. Класи тут – до 70-80 осіб. Багато дітей щоранку йдуть до школи пішки по шість і більше кілометрів.

Пітер Табічі перетворив свою школу на найкращу серед державних, коли відкрив клуб талантів і науковий гурток.

Удвічі більше випускників його школи вступають до коледжів та університетів. Для тих, кому важко навчатися, Пітер з колегами безплатно проводить індивідуальні заняття вечорами та у вихідні. Також 80 % зарплати вчитель віддає на розвиток школи.

Табічі відвідує сім’ї, діти з яких рідко з’являються на заняттях, і переконує батьків, які збираються віддати своїх неповнолітніх дочок заміж, дозволити їм закінчити навчання в школі.

Його учні отримували нагороди на національних та міжнародних наукових конкурсах, в тому числі – приз британського Королівського хімічного товариства.

Премія Global Teacher Prize присуджується фондом Varkey Foundation щороку. Її журі складається близько з 150 осіб. Мета премії, за словами її засновника, індійського бізнесмена Санні Варки, – підвищення престижу вчительської професії.

Фото: mediaoffice.ae 

Що з’їсти перед іспитами, щоб активізувати мозок?

Іспити завжди приходять неочікувано, і починається марафон на виживання в умовах недосипання, недоїдання та виснажливого навчання. Перед важливими іспитами і сесіями кожен студент мріє про “чарівні пігулки”, які допоможуть запам’ятати гігантські обсяги інформації за ніч.

Для кращих результатів учні та студенти намагаються мобілізувати всі свої розумові сили і вдаються до  психостимуляторів. Інтернет рясніє пропозиціями «таблеток для поліпшення роботи мозку». Продавці сумнівного товару обіцяють зліт творчих можливостей та феноменальну пам’ять. Але  кожен з нас може обійтися без всіляких “чарівних пігулок” і значно поліпшити свої розумові можливості. Головне – вживати правильні продукти харчування. Отже, чим годувати себе, якщо треба напружити мозок?

48a7d384cf8b8eaКакао
Какао – дуже ефективний стимулятор діяльності мозку. Це знали ще індіанці в доколумбову епоху. Невипадково шоколад вважався потужним біостимулятором.
Серед студентів і школярів  побутує думка, що перед іспитом треба з’їсти шоколадку, і тоді мозок активізується та згадає все. Насправді шоколад особливого ефекту не дасть, особливо якщо купити в магазині звичайну молочну плитку. У темному гіркому шоколаді какао міститься більше. Але якщо треба справді активізувати мозок, слід використовувати не шоколад, а  какао-порошок.
У какао міститься теобромін і багато антиоксидантів. Цей коктейль підсилює мозковий кровообіг. У результаті покращується реакція, пам’ять, здатність до вирішення завдань. До речі, вчені довели, що після вживання чашки какао ефект триває більше трьох годин, поліпшується настрій і зникає депресивний синдром.

57693009239440654411Ягоди: від чорниць до журавлини
Хоч це і здається дивним, але ягоди для мозку навіть корисніші, ніж риба. Особливо корисні чорниці, малина, ожина. Вони містять багато антиоксидантів і біофлавоноїдів. Чорниця покращує здатність до навчання, покращує увагу. Малина і журавлина насичують клітини киснем. Журавлина до того ж зміцнює судини. І якщо вона допомагає відновити функції мозку після інсульту, то вже підвищити його працездатність їй і поготів просто.
Коктейль для мозку: жменю чорниці, малини, суниці подрібнити у блендері, змішати з пюре банана і йогуртом.

1341426925_fish_seafood_01Риба і морепродукти
У рибі містяться фосфор, омега-3 і омега-6 жирні кислоти. Вони просто незамінні для мозку, оскільки поліпшують стан судин і кровопостачання клітин мозку. Для тих, у кого планується мозковий штурм, особливо корисні жирні сорти риби типу скумбрії, лосося, форелі, сьомги, тунця.

i038000Горішки для розумника
Горіхи і всіляке насіння вважаються вкрай важливими продуктами для мозку. І все це знову-таки завдяки наявності в них жирних кислот.
Волоські горіхи на вигляд дуже нагадують людський мозок. Тому наші предки вважали: якщо хочеш бути розумним, треба їсти горіхи. Також у волоських горіхах є речовина, що сприяє виробленню серотоніну, гормону щастя і задоволення. Вітаміни С і РР покращують активність мозку.
У гарбузовому насінні, як і в морепродуктах, багато цинку. Це покращує пам’ять і добре впливає на гостроту розуму.

Кава
У каві міститься багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів, біологічно активних речовин. Вона здатна активізувати  роботу мозку й оновлювати клітини. Кофеїн у каві підсилює прилив крові до клітин мозку і покращує когнітивні здібності.

Авокадо
Авокадо містить в собі чимало  жирних кислот, що покращують кровопостачання мозку. А велика кількість калію змушує мозок працювати чітко і без збоїв.

pucki_prjanСила в травах
Не варто забувати про прянощі і трави. Виявляється, ефірні олії та інші речовини, що містяться в них, для мозку не менш важливі. Так, в карі міститься куркумін. Ця речовина покращує когнітивні функції і бореться зі старінням клітин мозку. В кориці містяться альдегід, коричневий спирт і ціннамілацетат, які активізують роботу мозку. У шафрані багато вітамінів, зокрема вітаміни групи В і С. Цей комплекс покращує роботу мозку. Розмарин містить карнозінову кислоту і антиоксиданти, від їх дії пам’ять покращується. Вчені з’ясували, що навіть аромат розмарину вже покращує пам’ять, підвищуючи сприйнятливість до запам’ятовування на 18 %.
Гінкго білоба давно використовується для поліпшення роботи мозку. Цю рослину активно застосовують для поліпшення  кровообігу, лікування наслідків інсульту і зміцнення пам’яті. А все завдяки вмісту в ній речовин, які що живлення мозку киснем.

овочіОвочевий кошик
Звичайні морква, буряк, топінамбур, капуста допоможуть впоратися з навантаженнями значно краще за різні хімічні препарати. У моркві багато бета-каротину і лютеоліну. Ці сполуки покращують пам’ять. Якщо в день випивати 200 мл соку з моркви, то можна не скаржитися на свою пам’ять. У буряках є залізо, йод, глюкоза. 150 г буряка на день допоможуть поліпшити роботу мозку і зробити її продуктивною. Не менш важлива і капуста. У ній є фолієва кислота, залізо, вітаміни групи В. Саме вітаміни групи В і особливо вітамін В 12 сприяють поліпшенню пам’яті. У помідорах є лікопен. Це речовина, що належить до класу антиоксидантів. Вона покращує роботу мозку і загострює сприйняття інформації.

молокоМолоко
Виявляється, молоко теж корисне для роботи мозку. У ньому є вітаміни групи В і йод. Йод підвищує IQ і сприяє ясності розуму. Вчені рекомендують випивати 2 склянки молока на день, щоб поліпшити роботу мозку.

Лимон від провалів в пам’яті
Лимон і лимонна ефірна олія допомагають поліпшити пам’ять завдяки вітаміну С. Досить випити склянку чаю з лимоном, щоб покращити запам’ятовування.

За матеріалами www.orthodox.od.ua

Пробне ЗНО: завтра стартує друга сесія

У суботу, 23 березня, в усіх регіонах України відбудеться друга сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання, в ході якої її учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської та французької мов.

Тестування розпочнеться об 11:00 23 березня. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням.

Кожен із зареєстрованих учасників матиме можливість скласти один з пробних тестів, який вони обрали при реєстрації.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування. Також на цих сторінках згодом будуть опубліковані результати проходження тестування.

 

 

На Закарпатті  змагалися кращі кухарі серед здобувачів професійної освіти

20 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії кухар на базі Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”.

У змаганнях брали участь шість кращих учнів – переможців І етапу конкурсу – Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування, Міжгірського професійного ліцею, Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”.

Конкурсантів привітали заступник голови оргкомітету, директор Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” Панас В.В., голова журі – шеф-кухар ресторану „Бульвар” Міщенко І.І. та побажали їм високого професіоналізму, креативних рішень,  впевненої перемоги.

Організаційно-методичний супровід заходу здійснював Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області. Методист центру Горячова Л.Б. ознайомила учасників із Правилами проведення конкурсу, критеріями оцінювання  завдань тощо.

Конкурс передбачав виконання тестових завдань зі спеціальних дисциплін та завдань практичного туру, що  відповідали кваліфікаційним вимогам кухаря 4 розряду.

Кожен учасник представив свій заклад освіти презентацією «Візитна картка учасника», розкривши бачення себе у майбутній професії, бажання створювати шедеври кухарського мистецтва та пізнання сучасних технологій приготування страв.

За роботою конкурсантів спостерігало компетентне незалежне журі у складі:  шеф-кухаря ресторану „Бульвар”, директора ресторану „Деллі”, шеф-кухаря ТОВ „СІЛЬПО – ФУД”.

Готуючи основну страву  „Філе куряче, фаршироване”  та десерт – „Яблука, смажені у тісті”, майбутні кухарі продемонстрували майстерність, творчий підхід, професіоналізм, дотримання технологічного процесу, уміння працювати з електричними  приборами та упевненість у роботі.

   За результатами конкурсу переможцями ІІ етапу стали:

  І місце – Янута Тетяна, учениця Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” (123 бали із 150 можливих);
ІІ місце – Ісак Ярослав, учень Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування (119 балів);
ІІІ місце – Бурч Тимофій, учень Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” (118 балів).
Вітаємо всіх учасників Конкурсу! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а переможниці обласного етапу гідно представити нашу область на Всеукраїнському конкурсі в м. Київ.

Інформує Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти

у Закарпатській області

Реформа освіти та інклюзивна освіта – запорука розвитку українського суспільства, – Марина Порошенко на Херсонщині

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Херсонську область із робочою поїздкою. Перша леді ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної реформи в регіоні. Херсонщина долучилася до національного проекту Фонду Порошенка по розвитку інклюзивної освіти в Україні в листопаді 2017 року.

За словами Марини Порошенко, за півтора роки реалізації проекту в області двічі збільшилася кількість інклюзивних навчальних закладів,  а кількість учнів з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в класах з інклюзивною формою навчання, зросла втричі. «Наразі в Херсонській області функціонує 101 інклюзивна школа, в якій навчається 444 дитини з особливими освітніми потребами», – повідомила вона.

Дружина Президента ознайомилася з роботою Новокаховського Інклюзивно-ресурсного центру, який створено за проектом Фонду Порошенка. За півроку діяльності цього ІРЦ були надані психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги 175 дітям.

Також у Новій Каховці Марина Порошенко відвідала ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, у якій навчається шестеро дітей з особливими освітніми потребами. На базі закладу облаштовано ресурсну кімнату для таких учнів, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога.

Під час поїздки Перша леді зустрілася з вчителями та вихованцями Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, яка забезпечує соціальну реабілітацію 104 дітей з порушеннями слуху.

Навчальний заклад тісно співпрацює з обласною організацією «Інваспорт» та ДЮСШ. І сьогодні в школі Марина Порошенко взяла участь у відкритті сучасного спортивного майданчика для дітей з порушеннями слуху. Майданчик обладнаний поліуретановим покриттям для гри в міні-футбол, волейбол та баскетбол.

У Херсонській державній морській академії Марина Порошенко ознайомилася з лабораторною і тренажерною базою та поспілкувалася з курсантами, які підтримали всеукраїнський студентський рух щодо негайного звільнення українських військовополонених моряків, які незаконно утримуються в російських тюрмах.

Також у розмові з курсантами пані Порошенко зазначила, що реформа освіти, невід’ємною частиною якої є інклюзивна освіта – це запорука розвитку українського суспільства.

Дружина Президента завітала на святкування 5-річного ювілею громадської організації «Сонячні діти Херсонщини», з якими Фонд Порошенка підписав Меморандум про співпрацю в розвитку соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

У рамках поїздки в Херсонську область Перша леді відвідала Дар’ївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка є структурним підрозділом Центру первинної медико-санітарної допомоги. В амбулаторії надається медична допомога за чотирма спеціальностям: терапія, педіатрія, сімейна медицина та акушерство і гінекологія. Її отримують 14 тисяч жителів району, які проживають у 13 населених пунктах.

Із 2017 року Дар’ївська амбулаторія брала участь у пілотному проекті впровадження електронної охорони здоров’я, у результаті якого було створено електронний запис на прийом до лікаря, а також ведеться реєстр всіх жителів Дар’ївської дільниці. За цей час створено автоматизовані робочі місця лікарів, розпочато електронне заповнення карток пацієнтів. Завдяки наявній електронній базі пацієнтів, станом на 1 березня 2019 року  заключено понад 8,7 тисяч декларацій, що становить 62% від населення дільниці.

Як користуватися новітніми технологіями та організувати навчання у формі гри: на Черкащині провели тренінг для учителів початкових класів

На Черкащині провели тренінг з використання новітніх технологій в освіті для учителів початкових класів. Їм розповіли, як правильно використовувати нове обладнання, опанувати сучасні навчальні методики, додавати в уроки елементи гри, формувати комфортне освітнє середовище тощо.

Спікерами заходу, зокрема, стали педагоги пілотних класів Нової української школи з Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей.

Для учасників провели семінар щодо використання наборів “Шість цеглинок”, які використовують для навчання першачків. Приміром, дітям можна показувати різні кольорові комбінації цеглинок та просити відтворити побачене, тренуючи у такий спосіб пам’ять. Ще один варіант – гра в асоціації за кольорами та формами, які тренують зосередженість та дають досвід командної роботи.

Через інтерактивне спілкування тренери також розповіли про нові методики, які можуть підвищити якість навчання дітей і зробити уроки більш цікавими. Вони моделювали навчальні ситуації та разом з учасниками тренінгу знаходили креативні рішення щодо поставленої проблематики та завдань.

Управління освіти і науки Черкаської ОДА

Школярі ліцею «Інтелект» бояться ходити на навчання через хаотичний рух машин

Школярка Поліна Тарабановська боїться переходити дорогу біля школи, бо її можуть збити. Її мати постійно переводить дівчинку через дорогу, бо боїться відпускати дитину саму. Разом з іншими батьками вони регулюють рух машин. Навіть озброїлись спеціальною формою та знаками. Мешканці звертались до поліції, але поки проблема не вирішена. Інформує ДжеДАІ.

 Викладачі ЖНАЕУ проходили стажування в Німеччині

Протягом 4-17 березня  керівник навчально-наукового центру інноватики, інтелектуальної власності та управління проектами Житомирського національного агроекологічного університету    Ірина Литвинчук та доцент кафедри економічних відносин та європейської інтеграції Петро Пивовар  проходили стажування за програмою Німецько-Української школи з Аграрної економіки «Foundations of Agricultural Economics: Selected Topics».

Таку можливість  20 учасників програми, обраних за конкурсом,  отримали в рамках спільного проекту Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO), Institute of Agricultural and Nutritional Sciences of the Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg (MLU) та Київської школи економіки (KSE) за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Програма передбачала підвищення кваліфікації українських науковців з питань теорії та методології застосування економетричних інструментів для дослідження кон’юнктури аграрних ринків, а також вивчення досвіду діяльності провідних суб’єктів агробізнесу Німеччини, зокрема Agricultural Company in Nemsdorf-Göhrendorf, Saxony-Anhalt; Milchwerks Weißenfels GmbH, milk factory in Weißenfels, Saxony-Anhalt; Köthener Fleisch- und Wurstwaren GmbH in Köthen, Sachsen-Anhalt.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету