Daily Archives: 08/04/2019

Як студенти ЖНАЕУ вчилися створювати і розвивати громади

Нещодавно у Житомирському національному агроекологічному університет  студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” долучилися до участі у тренінгу #ГраСвітГромад. 

Це інструмент, який дозволяє моделювати різні ситуації та сценарії розвитку громади, розвиває критичне та стратегічне мислення, формує навички прийняття індивідуальних та групових рішень, лідерські та комунікаційні якості, фінансову, податкову, бюджетну та політичну грамотність.

Мета гри – створення громади щасливих людей. Студенти ЖНАЕУ, отримавши певні соціальні ролі, обрали голову громади, сформували бюджет, працювали над розвитком інфраструктури населених пунктів тощо.

Модератор заходу #ГраСвітГромад  – Олександр Рошко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

 

Юні художники змагалися у творчому конкурсі “Золотий олівець”

 

Щороку  державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище» запрошує юних митців Запорізької та Дніпропетровської областей взяти участь у відкритому творчому конкурсі «Золотий олівець».

Шість років поспіль, кожен юнак чи дівчина віком від 14 до 19 років може проявити талант художника в творчій та дружній атмосфері, яку з натхненням створюють викладачі та майстри училища. Щороку кількість учасників постійно збільшується. В «Золотому олівці-2019» взяли участь 91 учасник.

Компетентне та поважне журі, до складу якого увійшли представники творчої еліти міста, визначили переможців та призерів конкурсу. І місце посіла учениця КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв» Загамула Є., ІІ – учениця Дитячої школи мистецтв № 4 Сінько Є., ІІІ – учениця ДНЗ «ЗВПУ» Аверічева Д. Призами нагородили учасниць конкурсу Баженову Ю., Гаркушу К., Яременко К.

Всі інші учасники, окрім дипломів, отримали незабутні враження від конкурсу, змогли ознайомитися з умовами вступу до закладу професійної (професійно-технічної) освіти, переглянули творчі доробки учнів і випускників училища з професій «Живописець. Флорист», «Декоратор вітрин. Флорист».

Заступник директора з НМР ДНЗ «ЗВПУ» Кулинич О.А.

 Студенти ЖНАЕУ висаджували  в лісі  молоді берези

Студенти 3 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» Житомирського національного агроекологічного університету 4 квітня долучились до лісокультурної компанії в ДП «Радомишльський лісгосп АПК».

Зокрема, на лісокультурних ділянках загальною площею близько 1,5 га висадили саджанці берези повислої.

Захід проходив за ініціативи кафедри загального лісівництва ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

 

Яким буде поріг “склав/не склав” на ЗНО-2019: триває відбір громадських організацій до експертних комісій

Український центр оцінювання якості освіти продовжує приймати заявки від громадських організацій, представники яких увійдуть до складу експертної комісії. Вона встановлюватиме пороги “склав/не склав” з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Пропозиція зацікавить організації, діяльність яких пов’язана з функціонуванням української системи освіти. Подаватися на конкурс можуть представники спілок керівників або працівників закладів вищої, професійної та загальної середньої освіти. Крім того, увійти до складу комісії можуть члени батьківських або студентських об’єднань.

Термін прийому заявок –  3 травня 2019 року.

Ознайомитися з вимогами до змісту пропозицій можна тут.

Рішення стосовно включення претендентів до складу комісії прийматиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших заінтересованих сторін. Остаточний склад комісії планують затвердити до 20 травня.

 Довідково.

Із урахуванням порога “склав/не склав” визначаються результати ЗНО за шкалою 100-200 балів (рейтингові оцінки). Так, учасникам, тестовий бал яких є меншим за поріг “склав/не склав”, отримують результат зовнішнього незалежного оцінювання “не склав”. Мінімальна рейтингова оцінка “100 балів” відповідає значенню порогового бала “склав/не склав”.

Засідання експертної комісії щодо встановлення порога “склав/не склав” орієнтовно відбудеться у період із 10 до 24 червня (три засідання). Оплата праці членів експертної комісії проходить відповідно до Схеми оплати праці (позиція “особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів”).

Інформує прес-служба УЦОЯО