Daily Archives: 11/09/2019

Студент ЖНАЕУ завоював ІІ місце на Кубку України з триатлону

 У Львові 8 вересня відбувся фінал Кубка України з триатлону. На цих змаганнях у складі команди Житомирської області вдало виступив студент факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету Денис Кирилович.

Зокрема, він  виборов ІІ місце на олімпійський дистанції (1500 м – плавання, 40 км – велогонка, 10 км – біг).

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Навчальна практика студентів ЛККЕіП у “Ідея Банк”

Нещодавно на базі Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк»  викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Михайло Голубка провів заняття з навчальної практики «Вступ до фаху» .

Метою практичного заняття було формування у студентів системи знань щодо сутності й організації професійної підготовки фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування з урахуванням світових освітніх тенденцій, розширення інформованості студентів щодо їх майбутньої професії, ознайомлення з фінансово-кредитною установою та з обраною спеціальністю.

На заняття завітала і начальник Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк» Тетяна Драчук.

Студенти активно брали участь в обговоренні теми, наводили приклади з життя, мали змогу не лише послухати інформацію про особливості банківської діяльності та вимоги до співробітників від майбутніх роботодавців, але й отримати практичні навики роботи на робочих місцях.

Викладач та студенти щиро вдячні керівництву Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк» за можливість проведення змістовного та цікавого  заняття з навчальної практики та нові практичні знання на базі фінансової установи.

За інформацією прес-служби ЛККЕіП

Уманському національному університету садівництва – 175!

Цього року Уманський національний університет садівництва відзначає поважний ювілей – 175-у річницю з дня заснування.

Святкування визначної дати тривало цілий тиждень, протягом якого відбулося урочисте знайомство першокурсників зі своєю Alma mater, колектив університету вшанував своїх ветеранів, відбулося урочисте спеціальне погашення художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175», було відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям і нагороджено кращих спортсменів навчального закладу.

Особливо яскравими були події останніх днів тижня, адже в цей час відбулася науково-практична конференція «Уманський НУС: історія та сьогодення», тривали неповторні виставки фото- та художніх робіт студентів і викладачів, а також презентаційні виставки колективів кафедр навчального закладу, відгриміла традиційна посвята першокурсників у студенти та урочиста академія.

Свято видалося натхненним і знаковим, адже ювілей – це не тільки час підведення підсумків, а й чудова можливість зрозуміти кожному, що історія твориться саме тут і зараз.

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

Як виховати лідера: рецепти росту з Південної Кореї

Як виховати лідера – на цьому точно розуміються у Південній Кореї. Ця країна підняла себе з руїн і здійснила економічний прорив зусиллями своїх людей.

У Південній Кореї зараз триває глобальна реформа дитсадків. Сили науковців та урядовців кинуті на те, щоб полегшити життя малюкам, яких раніше з пелюшок мучили навчанням. На власному досвіді південнокорейці переконалися – заможна нація не означає щаслива. Трудоголізм там – уже не традиція, а щось на кшталт спадкової хвороби. Як визнати свої помилки у вихованні й не боятися піти іншим шляхом – йдеться у другій серії “Рецепти росту” ТСН 1+1.

Унікальні “рецепти росту” з дитячих садочків різних країн

Ляльки без статевих ознак, чоловіки-вихователі, їжа без цукру і вода щогодини. Команда ТСН об’їхала дитячі садочки п’яти країн світу і зібрала унікальні “рецепти росту” та виховання дітей у Франції, Данії, Швеції, Південній Кореї та Польщі! Марина Макущенко – авторка спецпроекту “Рецепти росту” .


Чи змінюється харчування у школах

Це не недоїдки як може здатися на перший погляд. Це їжа яку днями в одній із київських шкіл запропонували столичним школярам. Фото одразу потрапило на сторінку спільноти “Батьки SOS”.

Сижу, и не могу выдохнуть. От бешенства. Такого позора в школах я не помню с лихих 90х. Кличко – мер Валентин…

Опубліковано Aleksander Krikunov Понеділок, 9 вересня 2019 р.

Батьки обурені, чим маленькі школярі так провинилися, що змушені їсти подібне. Сніданок з 1+1 вирішив перевірити, чи змінюється харчування у школах.


Українські полярники віднайшли в Антарктиді «загублену» льодовикову печеру

Українські полярники віднайшли «загублену» льодовикову печеру в Антарктиді, виявивши, що вона втричі більше, ніж вважалося раніше, і має кілька озер та річку. Пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ), що нині перебувають в річній «зимівці» на станції Академік Вернадський.

Автор фото – прес-служба Міністерства освіти та науки України

«Ще з перших експедицій науковці знайшли на острові Галіндез, де розташована українська станція, льодяну печеру. Вхід до неї був з протилежного від станції берега острова, під вершиною льодовика. Однак виявилося, що кілька років тому цей льодовик зсунувся в океан і вхід завалило. Тому ми вирішили зайнятися пошуками входу до печери. Було кілька невдалих спроб знайти його з боку протоки Пенола. А от в льодовику з боку старої британської бази-музею – будиночка Ворді – нам пощастило: ми віднайшли вхід до «загубленої» печери», – розказав керівник 24-ої УАЕ Ігор Дикий.

Знахідка неабияк здивувала полярників: виявилося, що печера насправді втричі більша, ніж вважалося раніше. Загальна довжина ходів – близько 200 метрів, вони розташовані в 3 поверхи.

На нижньому маршруті учасники експедиції знайшли замерзле озеро, а наприкінці цього ходу – велетенський зал. Він заввишки 12 м (майже як чотириповерховий будинок), завширшки 8 м та завдовжки 30 метрів. У цьому залі виявили підльодну річку і два озерця, з яких науковці відібрали воду та лід для гідрохімічного аналізу та для подальших досліджень щодо наявності вірусів і бактерій за їхнім екологічним ДНК. Зразки льоду будуть збережені для докладнішого аналізу в лабораторіях України.

Окрім цього, на глибині близько 20 метрів від поверхні, в одній з льодових брил полярники знайшли перо птаха. Воно має досить широке опахало – тобто точно належить не пінгвіну. Чиє ж це перо і скільки йому років, дослідники ще мають з’ясувати. Для цього зразки пера теж планують доправити в Україну під час повернення експедиції.

Школярі та студенти можуть допомогти звільнити планету від сміття

Чи знаєте ви, що за нинішніх темпів засмічення річок, морів та океанів до 2050 року в них буде більше пластику, аніж риби? Щоб запобігти цьому, в треті вихідні вересня (цьогоріч – 21 вересня) мільйони волонтерів у всьому світі (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання.

Учнів та студентів запрошують також взяти участь в цій акції. В Україні челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».

Умови участі – прості: зберіть друзів, приберіть біля себе береги річки чи моря, зареєструйтеся та викладіть фото «До» і «Після» прибирання в мережі Facebook з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга2

Перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки.

Акція проводиться з 16 до 30 вересня за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.