Е-ПІДРУЧНИКИ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ
Опубліковано: 19.09.2022

На порталі Інституту модернізації змісту освіти розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1 до 11 класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо. Завдяки QR-коду вчителі й учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

Видавництво «Ранок» надало відкритий доступ до електронних підручників для 1–5 класів з усіх предметів – на сайті d-learning.com.ua. Електронні ресурси, розміщені на ньому, виходять за межі функціоналу pdf-версій підручників.

Освітня компанія EdPro відкрила безоплатний доступ до електронних підручників на сайті ua.mozaweb.com до кінця року. На цей термін буде також надано безкоштовний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.А на сайті Всеукраїнської школи онлайн lms.e-school.net.ua розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5–11 класів і методичної підтримки вчителів.