УКРАЇНА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ОСВІТНЬОЇ ПРЕМІЇ EAIE 2022
Опубліковано: 19.09.2022

Українська вища освіта стала переможцем премії EAIE 2022 у номінації «Бачення та лідерство» від Європейської асоціації міжнародної освіти (ЕАІЕ). Про це повідомила директорка Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

Урочисте вручення нагороди відбулося під час найбільшої європейської виставки і конференції Європейської асоціації міжнародної освіти EAIE, яка проходить у Барселоні цьогоріч. Україна вперше представляє власний стенд на виставці ЕАІЕ. Він знайомить учасників з освітніми і науковими можливостями українських ЗВО, візіями і напрацюваннями Міністерства освіти і науки України, діяльністю Українського державного центру міжнародної освіти, співпрацею університетів за програмами академічної мобільності, можливостями програми Erasmus+ для студентів наших ЗВО.

– Це вперше в історії, коли переможцем премії EAIE 2022 за бачення та лідерство стала не окрема організація, а українська вища освіта в цілому. І ми дуже пишаємося, що отримали таку високу оцінку наших спільних зусиль, яких Україна, її університети, освітні організації докладають для того, аби продовжувати надавати якісні освітні послуги, попри всі труднощі, – зазначила Олена Шаповалова.Цією нагородою відзначаються надихаючі особи чи організації за їхні видатні досягнення в демонстрації та розробці стратегій, які створюють нові способи мислення і нові можливості у сфері міжнародної вищої освіти.